• Post category:Haberler

Üniversitemiz bünyesinde 2023-2027 Dönemi Stratejik Planı hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda Stratejik Planlama Ekibi tarafından oluşturulan Stratejik Plan Çalışma Takvimi Hazırlık Programı, Strateji Geliştirme Kurulu tarafından onaylandı.

Böylece Üniversitemizde 2023-2027 Dönemi Stratejik Planı hazırlık çalışmalarındaki ilk adım tamamlanarak bir sonraki aşama olan Durum Analizi’ne geçildi.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın başkanlığında Senato Toplantı Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda, Strateji Geliştirme Kurulu üyelerince Stratejik Plan çalışma takvimi de gözden geçirilerek Durum Analizi aşamasında yürütülecek çalışmalar ele alındı.

“2023-2027 Dönemi Stratejik Planı, Üniversitemiz Yönetimine ve Personelimize Kılavuz Olacak”

Stratejik planlamanın başarısının ancak Üniversitemizin tüm çalışanlarının planı sahiplenmesiyle mümkün olacağını belirten Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Hazırlık Programının oluşmasına katkı sunan Strateji Planlama Ekibine teşekkür etti.

2023-2027 Dönemi Stratejik Planı’nın hazırlık sürecinde, tüm paydaşların aktif katılımını sağlamayı hedeflediklerini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Yoğun çalışma sonucunda ortaya çıkacak olan Üniversitemiz 2023-2027 Dönemi Stratejik Planı, kurumumuzun sahip olduğu beşeri, mali ve fiziki kaynakların tespiti ve bu kaynakların verimli ve etkin bir biçimde kullanılmasını sağlamada Üniversitemiz yönetimine ve çalışanlarımıza kılavuz olacaktır. Stratejik Planımız diğer yandan Üniversitemizin kurumsal kültürünün ve kimliğinin gelişmesine ve güçlenmesine de önemli katkılar sunacaktır. Gelecek yıllardaki hedeflerimizi bugünden belirleyebilmek amacıyla tüm paydaşlarımızın aktif katılımlarıyla hazırlanacak olan 2023-2027 Dönemi Stratejik Planı, Üniversitemize hayırlı olsun” dedi.