Üniversitemiz Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi Koordinatörlükleri tarafından Durağan Meslek Yüksekokulunda öğrencilerimize yönelik bilgilendirme toplantısının düzenlendi.

Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL başkanlığında Durağan Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen programa; Yüksekokul Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal BALKİ, Erasmus Koordinatörü Sayın Doç. Dr. Hakan UŞAKLI, Mevlana Koordinatörü Sayın Doç. Dr. Faruk ÖZDEMİR, Farabi Koordinatörü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Rahime ÇOBANOĞLU, Öğrenci İşler Daire Başkanımız Sayın Savaş USTAOĞLU, Sayın Öğr. Gör. Merve Feryal ASHMAWY ve Sayın Öğr. Gör. Moustafa ASHMAWY ile öğrencilerimiz katıldılar.

Gerçekleşen toplantıda Erasmus, Mevlana, Eurodesk ve Farabi değişim programlarının amacı ve başvuru koşulları hakkında detaylı sunumlar eşliğinde öğrencilerimize bilgiler verildi.

Programın ardından Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Durağan Meslek Yüksekokulumuzda görev yapan Akademik ve İdari Personelimizle bir toplantı gerçekleştirdi.