Sinop Üniversitesi Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, koronavirüs salgını nedeniyle eğitime uzaktan devam ederken kültürel etkinlikleri de ihmal etmiyor.

Sosyal paylaşım sitesi İnstagram üzerinden konferans ve seminerlerle öğrencilerimize ulaşmayı sürdüren Fakültemiz, “uzaktanetkinlik” isimli İnstagram hesabı üzerinden online olarak üç farklı etkinliğe imza attı.

Moderatörlüğü Boyabat İİBF Dekan Yardımcısı, Dr. Öğr. Üyesi Sayın Candaş CAN tarafından yapılan “Risk Toplumu Bağlamında Türkiye’nin Coronavirüs Kriz Yönetimi” konferansında, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Mustafa TALAS izleyicilerle bir araya geldi.

Yine moderatörlüğü Boyabat İİBF Dekan Yardımcısı, Dr. Öğr. Üyesi Sayın Sayın Candaş CAN tarafından yapılan “Sosyal Medyanın Ekonomi Politiği” Seminerinde ise Ordu Üniversitesi Sinema-TV Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet YILMAZ bilgilendirmelerde bulundu.

“Covid-19 Salgınının İktisadi ve İdari Mali Etkileri” konulu online panelde ise Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Erol BULUT, Yalova Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Baki DEMİREL ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Özgür ŞAHAN Covid-19’un mikro ve makro bazda ekonomiye etkilerini ele aldılar.

Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “uzaktanetkinlik” isimli İnstagram hesabı üzerinden online etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.