SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Haber Bültenimizin 18. Sayısı Okuyucuyla Buluştu

Üniversitemiz Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ocak - Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşen bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklerin yer aldığı Sinop Üniversitesi Haber Bülteni'nin 18. sayısı yayımlandı. 

Haber Bültenimizde Üniversitemizdeki bilimsel başarılar, hayata geçirilen hedefler ve öğrencilerimiz için düzenlenen sosyo-kültürel etkinliklere yer verildi.
 


 

“Tarihe Dokunan Şehir Sinop” sloganıyla yayımlanan Sinop Üniversitesi 18. Haber Bülteninin kapak fotoğrafında Tarihi Pervane Medresesine yer verilirken, içerikte de Sinop’un kültürel ve doğal güzelliklerinden görüntüler kullanıldı.
  

Sinop Üniversitesi 18. Haber Bülteni’nin giriş bölümünde bir yazı kaleme alan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitenin yürüttüğü faaliyetlerin, gerçekleştirdiği çalışmaların ve hayata geçirdiği bilimsel başarıların Haber Bültenimizde okuyucunun değerlendirmesine sunulduğunu belirtti.Sinop Üniversitesi Haber Bülteni'nin 18. Sayısını İncelemek İçin Tıklayınız...


 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016