SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Üniversitemiz Kalite Yönetim Sistemine Odaklandı

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Daire Başkanlarımız, Fakülte Sekreterlerimiz ve ilgili birim müdürleriyle Üniversitemizin Kalite Yönetim Sistemine geçiş süreciyle alakalı bir toplantı düzenledi.
 


 

Senato Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK ve Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet ATLI katıldı.

 


 

Toplantıda konuşan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sinop Üniversitesi olarak Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirtti.
 


 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemizin ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alabilmesi için Akademik personelimizin yanında idari personelimize de önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi.
 


 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Sinop Üniversitesi ailesi olarak kalitemizi uluslararası düzeye ulaştırarak, hem öğrencilerimize hem de şehrimize daha iyi hizmet verebilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Son bir kaç yılda ülkemizde yaşanan sıkıntılı süreçler, enerjimizi zaman zaman başka konulara harcamamızı gerektirse de her sene kalite çalışmalarımızı sürdürmeye devam ettik. Şimdi bu sürece daha fazla yoğunlaşarak eğitim ve hizmet kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
  

 

 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016