SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Üniversitemizde “Mutlu Bir Yaşam İçin Farkındalık” Semineri

Üniversitemiz Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından öğrencilerimize yönelik “Mutlu Bir Yaşam İçin Farkındalık” konulu söyleşi programı düzenlendi.
 


 

SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet Berber Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşiye; Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcımız Sayın Doç. Dr. Vafa SAVAŞKAN, Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Doç. Dr. Emel ÇANKAYA, SÜBİTAM Müdürü Sayın Doç. Dr. Muhittin YILMAZ, Akademik-İdari personelimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.
 


 

Söyleşiye konuşmacı olarak katılan Yaşam Koçu ve Kariyer Danışmanı Sayın Emine KURUOĞLU, öğrencilerimizle mutlu bir yaşamın sırlarını paylaştı.
 


 

Başarının formülünün kişinin hayata bakışında saklı olduğunu belirten Sayın Emine KURUOĞLU, mutluluğun tanımı, hayatı anlamlı kılan kavramlar, mutsuzluğun ilacı, anlamlı yaşamanın sırları, olumlu düşünce teknikleri, insanı mutsuz eden nedenler ve mutsuzluğa çözüm yolları konularında öğrencilerimize bilgiler verdi.
 


 

Bir sohbet niteliğinde geçen söyleşide, öğrencilerimiz de görüşlerini bildirerek, merak ettikleri konularda Sayın Emine KURUOĞLU’na sorular yönelttiler.
 


 

Söyleşinin ardından Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL tarafından, Yaşam Koçu ve Kariyer Danışmanı Sayın Emine KURUOĞLU’na hediye takdim edildi.
 

 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016