SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Su Ürünleri Fakültemize En İyi Sunum Ödülü

Su Ürünleri Fakültesi, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman SAMSUN, Nevşehir’de gerçekleşen “ICOCEE–CAPPADOCIA 2017” isimli uluslararası konferansta yaptığı sunumla “En İyi Sözlü Sunum” ödülü aldı.  

8 – 10 Mayıs 2017 tarihlerinde Nevşehir’de gerçekleşen ve 700 den fazla ulusal ve uluslararası katılımcının iştirak ettiği ICOCEE  –  CAPPADOCIA   2017 (2nd International Conference on Civil and Environmental Engiıneering)  isimli uluslararası konferansa Üniversitemiz adına Su Ürünleri Fakültesi, Su Ürünleri Avlama Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman SAMSUN katıldı. 

Davetli Konuşmacı olarak “How to Manage Our Protein Resources in Our Seas as Sustainable”,  sözlü sunum olarak ise “Length-weight Relationship and Mortalities of Whiting, Merlangius merlangus (Linnaeus, 1758) in the Central Black Sea, Turkey” ve “Impact of Climate Changes on Fish Fauna of Black Sea” isimli çalışma arkadaşları ile birlikte gerçekleştirilen araştırmaların sonuçlarını yansıtan bildirileri sundu. 

Oldukça beğeni ile izlenen sunumların sonunda Prof. Dr. Osman SAMSUN’a Kongre Organizasyon Komitesi tarafından “THE AWARD of BEST ORAL PRESENTATION”  “En İyi Sözlü Sunum” ödülü verildi. Ayrıca Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI tarafından Prof. Dr. Osman SAMSUN’ a  Cappadocia ‘yı simgeleyen bir sanat çalışması hediye edildi. 

Prof. Dr. Osman SAMSUN, Fakültemiz tarafından 12-14 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecek 19. Uluslararası Su Ürünleri Sempozyumu konusunda da katılımcıları bilgilendirdi ve bazı bilim insanlarının Sinop’taki Sempozyuma katılımlarının gerçekleşmesi konusunda çeşitli çalışmalarda bulundu.
 

Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016