SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Rektörümüz Üniversitemiz Personeli İle Bir Araya Geldi

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Personel Buluşması ve İstişare Toplantısı”nda hizmet alımı yoluyla üniversitemizde çalışan Özel Güvenlik, Kalorifer Ateşçisi ve Temizlik Personelleriyle bir araya geldi.
 


 

Konuşmasında Üniversitemizin gelişmesi için her kademeden personelimize büyük bir sorumluluk düştüğünü ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sinop Üniversitesi olarak büyük bir aile olduklarını ve Üniversitemizin nitelik ve niceliğinin gelişmesinde herkesin üzerine düşen sorumluluğu özveriyle yerine getirmesi gerektiğini vurguladı.
 


 

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN daha sonra personelimiz tarafından yöneltilen görüş, öneri ve temennileri dinleyerek tek tek not aldı.
  

Ardından bir konuşma yapan İdari ve Mali İşler Daire Başkanımız İzzet SONSES ise, personel buluşma ve istişare toplantılarının devam edeceğini belirterek, üniversitemizde görev yapan her personelin görüş ve fikirlerinin kendileri için çok kıymetli olduğunun ifade etti.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016