SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

8 Top Pool Bilardo Şampiyonası Sona Erdi

Üniversitemiz ev sahipliğinde Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen "8 Top Pool Bilardo Şampiyonası" sona erdi.
 Düzenlenen final müsabakalarına; Sinop Milletvekili Sayın Barış KARADENİZ, Sivas Milletvekili Sayın Ulaş KARASU, Antalya Milletvekili Sayın Çetin Osman BUDAK, Sinop Belediye Başkanı Sayın Barış AYHAN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Kazım AÇIKBAŞ, Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Namık SUCU, Türkiye Bilardo Federasyonu Asbaşkanı Sayın Nurettin KARAKURT, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Sinop Temsilcisi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ahmet MOR ile sporcular katıldı. 
 


 

Atatürk Spor Salonu'nda 8 Mayıs'ta başlayan ve erkeklerde 43, bayanlarda 19 sporcu olmak üzere 62 sporcunun katıldığı final müsabakaları sonucunda erkeklerde Anadolu Üniversitesi, kadınlarda da Hacettepe Üniversitesi birinci oldu.
 


 

Bireysel sıralamada ise erkeklerde Anadolu Üniversitesinden Naci DALGIÇ, kadınlarda Hacettepe Üniversitesinden Ceren DİNÇ birinciliği elde etti. Sinop Üniversitesi Kadınlar takımımız ise yarışı üçüncü olarak tamamladı.


Müsabakaların ardından dereceye giren takım ve sporculara madalya ve kupaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.
 Tören sonunda, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Sinop Temsilcisi Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ahmet MOR tarafından Sinop Belediye Başkanı Sayın Barış AYHAN ve Türkiye Bilardo Federasyonu Asbaşkanı Sayın Nurettin KARAKURT'a sağladıkları değerli katkılardan dolayı plaket takdim edildi. 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016