SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

11. Kalkınma Planı Yerel Toplantıları Sinop’ta Yapıldı

On Birinci Kalkınma Planı hazırlıkları kapsamında, Kalkınma Bakanlığı tarafından planlanan ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) koordinasyonunda yürütülen vatandaş toplantılarının ikinci kısmı Sinop’ta yapıldı. 

Üniversitemizin desteğiyle vatandaşlara ve öğrencilerimize yönelik olarak organize edilen toplantılar, Üniversitemiz Ahmet Muhip Dranas Uygulama Oteli’nde ve Eğitim Fakültesi binamızda gerçekleştirildi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda katılımcıların görüşleri önceden belirlenmiş metotlar ile katılımcı bir anlayışla alındı. 

11. Kalkınma Planının güçlü ve yaygın bir toplumsal ve kurumsal sahipliliğinin oluşturulması, yerel ve merkezi düzeyler arasında bilgi ve görüş alışverişinin alınması, politikaların isabetli şekilde belirlenmesi ve temel kalkınma önceliklerinin tespit edilmesi için kalkınma ajanslarının koordinasyonunda 81 ilde ilgili kurum ve kuruluşların, kadınların ve gençlerin katılımıyla düzenlenen toplantılar 16 Şubat 2018 Cuma günü Çankırı’da gerçekleştirilecek.

Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016