SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Üniversitemizde

Üniversitemizde bilimsel oluşum, kavram ve yeniliklerin öğrenci ve akademisyenlerimize tanıtılması amacıyla “TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları” tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
 


 

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Savaş BAŞTÜRK, Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Vafa SAVAŞKAN ve Yrd. Doç. Dr. Kibar AKTIN, akademik-idari kadromuz ile öğrencilerimiz katıldı.
 


 

Programda TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Mustafa ORHAN tarafından öğrencilerimiz ve akademisyenlerimize Bilim ve Toplum Programları hakkında bilgiler verildi.
 


 

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Mustafa ORHAN, 4004-Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları, 4005-Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları, 4006-Bilim Fuarları Destekleme Programı ve 4007-Bilim Şenliği Destekleme Programlarının ayrıntılarını öğrencilerimizle paylaştı.  
 


 

Etkinlik sonunda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Mustafa ORHAN’a hediye takdiminde bulunarak, sunduğu değerli bilgilerden dolayı teşekkür etti.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016