SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

KOSGEB’den Öğrencilerimize Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB-TEKMER Koordinasyon Birimi ve Sinop KOSGEB Müdürlüğü tarafından 'Kobi Haftası' münasebetiyle öğrencilerimize KOSGEB bilgilendirme ve girişimcilik eğitimi verildi.
 


 

Üniversitemiz SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet BERBER Konferans salonunda düzenlenen etkinliğe; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Şükrü ÇELİK, Sağlık Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Emin ERDEM, Sinop KOSGEB Müdürü Nedim KAŞIKIRIK, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Rıza BAYRAK, KOSGEB-TEKMER Koordinasyon Birimi Yöneticisi Uzman Mehmet Samet ERDEM, akademik ve idari kadromuz ile öğrencilerimiz katıldılar.
 


 

Devlet destekleri ve teşvikleri konusunda öğrencilerimizi bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, Sinop KOSGEB Müdürü Nedim KAŞIKIRIK tarafından öğrencilerimize KOSGEB’in sağladığı Girişimcilik desteği hakkında bilgiler verildi.
 


 

Programda, öğrencilerimiz tarafından yöneltilen sorular da Sinop KOSGEB Müdürü Nedim KAŞIKIRIK tarafından içtenlikle cevapladı.

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016