SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

SİNKAMER'den 'Çocuk Resimlerini Anlama ve Anlamlandırma' Programı

Üniversitemiz Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Aile Haftası etkinlikleri kapsamında “Çocuk Resimlerini Anlama ve Anlamlandırma” Programı düzenlendi.
 


 

Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezinde düzenlenen etkinliğe; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hülya TURAN, Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yrd. Doç. Dr. Yasemin BARLAK, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Gül Sultan ÖZEREN, Yrd. Doç. Dr. Hatun KORKUT, akademisyenlerimiz, Sinoplu iş kadınlarımız, öğretmenlerimiz ve kadın esnaflarımız katılım sağladılar.
 


 

Programda Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Tuba KINAY GÖR tarafından, çocukların çizmiş oldukları resimlerde, aile bireylerine vermek istediği önemli mesajlar ele alındı. Yrd. Doç. Dr. Tuba KINAY GÖR, çocuk resimlerindeki mesajları uygulamalı olarak katılımcılarla paylaştı.
 


 

Program sonunda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hülya TURAN ile Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürmüz Yrd. Doç. Dr. Yasemin BARLAK tarafından, konuşmacı Yrd. Doç. Dr. Tuba KINAY GÖR ve katılımcılara 'Katılım Belgesi' takdim edildi.
 


 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016