SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Öğrencilerimiz Turizm Haftasına Renk Kattı

Üniversitemiz Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerinin oluşturduğu Rekreasyon Öğrenci Kulübü tarafından “41. Turizm Haftası Kutlamaları" etkinliği düzenlendi.
 


 

Üniversitemiz Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde düzenlenen etkinliğe; Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Alpay TIRIL ve Yrd. Doç. Dr. Ali Turan BAYRAM, akademik kadromuz ve öğrencilerimiz katıldılar.
 


 

Programın açılış ve selamlama konuşmasını yapan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ali Turan BAYRAM, etkinliği düzenleyen öğrencilere teşekkür etti.
  

Etkinlikte Rekreasyon Öğrenci Kulübü üyeleri tarafından katılımcılara, ‘Turizm Haftası ve Turizmin ülkemizdeki önemi’ konuları, renkli ve dikkat çekici skeçlerle anlatıldı.
 


 

Etkinlikte Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri izleyenlerden tam not aldı.
 


 

Program sonunda,Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ, öğrenciler adına etkinliği hazırlayan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gül ERKOL BAYRAM'a çiçek taktim etti. Program çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016